Uwaga!
W związku z pracami administracyjnymi Sklep Strefa26 będzie nieaktywny do odwołania.

O nas

MISJA FUNDACJI

Jako Fundacja Strefa26 tworzymy przestrzeń, w której najważniejsze są rodzina, miłość i bezpieczeństwo. Wyznajemy zasady szacunku, równości i wolności każdego człowieka. Tworzymy sprzyjające warunki do reintegracji zawodowej kobiet - mam, które po dłuższej przerwie powracają na rynek pracy. Poprzez swoje działania wpływamy na promowanie wartości rodzinnych. Wspieramy także poprzez doradztwo i branding inne organizacje pozarządowe, których cele i wartości są nam bliskie.

 

Fundacja Strefa26 to organizacja, która prowadzi przedsiębiorstwo społeczne. Głównym celem powstania przedsiębiorstwa jest reintegracja zawodowa i społeczna jego pracowników, tj. osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Przedsiębiorstwo zamierza realizować ten cel poprzez stworzenie stabilnych, opłacalnych ekonomicznie miejsc pracy oraz poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.Grupą szczególnie preferowaną w zatrudnieniu są bezrobotne matki, powracające na rynek pracy. Przedsiębiorstwo ma przygotowywać swoich pracowników do tego, aby byli atrakcyjnymi i konkurencyjnymi pracownikami na otwartym rynku pracy, podnosić ich poczucie własnej wartości, pomagać w pełnieniu wszystkich ważnych ról społecznych, poprawiać sytuację materialną i mentalną.

Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest głównie do rodzin z małymi dziećmi. Zajmujemy się produkcją obrazków do pokoju dziecięcego, metryczek, sentencji, magnesów ze zdjęciami. Na co dzień realizujemy w naszym studiu fotograficznym sesje noworodkowe i dziecięce. Oddzielnym filarem jest również projektowanie graficzne wszelakich materiałów reklamowych.

 

 

O nas - Galeria 4

  
© 2018 Fundacja Strefa26
Script logo