Studio Strefa26

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

odkąd pamiętam bardzo mnie wzruszała. Jeszcze kiedy byłam nastolatką zachwyciła mnie Anne Geddes i jej pocztówki i książki, które można było znaleźć niemal w każdej księgarni. W 2014 roku, kiedy moja przyjaciółka urodziła synka postanowiłam spróbować swoich sił. Nie miałam ani sprzętu, ani studia, ale kiedy pstryknęłam kilka zdjęć Erykowi, pokochałam to. Wzruszałam się nad każdym kadrem, który wtedy pozostawiał wiele do życzenia :), ale jednocześnie odkryłam to co chcę robić w życiu. Krótko potem na świat przyszła Anastazja. Zajęła mój czas bardzo mocno na 3 lata. Był to najpiękniejszy czas w moim życiu, mocno mnie zmienił, nauczył pokory i cierpliwości. Teraz przyszedł czas na realizację marzeń mamy. Szkoliłam się pod okiem Czarka Rajkowskiego – fenomenalnego fotografa, którego zdjęcia śledziłam od 2 lat! Mam swoje wymarzone, przytulne studio i uwieczniam na fotografiach maleńkie istotki i ich pierwsze dni życia. Czas, kiedy człowiek przychodzi na świat jest magiczny, roztacza wokół siebie jakąś niesamowitą aurę. Widać to w oczach rodziców.  Jestem szczęśliwa, że mogę być tego częścią. 

 

Sesję noworodkową wykonuję w pierwszych 5-14 dniach życia. Wówczas dzieci są bardzo plastyczne, dużo śpią, są jeszcze maleńkie jak okruszki. Na dzień sesji nie planujcie żadnych dodatkowych zajęć, aby nie zaburzać dodatkowo rytmu. Sesja może potrwać nawet 4 godziny. W naszym studiu jest ciepło i przytulnie. Jest miejsce dla mamy, aby wygodnie mogła nakarmić. Jest też miejsce gdzie można przewinąć maluszka.

  

W studiu wykonuję także sesje niemowlęce, dziecięce i brzuszkowe. Dzięki fotografii można uwiecznić te niepowtarzalne chwile naszego życia i zapisać je na płycie czy kawałku papieru. To wspaniała pamiątka na całe życie dla całej rodziny. Zapraszam Was drodzy Rodzice do mojego studia, aby uwiecznić ten wyjątkowy czas.

 

Jeśli macie wątpliwości lub pytania – zapraszam do kontaktu:
studio@strefa26.pl, tel. 668 909 916.

Zachęcam także do konsultacji w sprawie sesji noworodkowych jeszcze przed porodem. Można przyjść, zapoznać się ze mną i studiem, zapisać się wstępnie na sesję.

Cennik

 

Fundacja Strefa26 organizuje cykliczne szkolenia dla młodych mam
"PIERWSZA POMOC NOWORODKOM I NIEMOWLĘTOM"

O kolejnych terminach będziemy Was informować na naszej stronie oraz na FB.

 

  

 
Studio Strefa26 - Galeria 4

  
 

Komentarze

 • Aga2019-05-19 12:02

  Wyjatkowa atmosfera i profesjonalizm.Polecam

 • Gabriela Czyżewska2018-09-05 12:47

  Pani Ewelina to prawdziwa zaklinaczka dzieci, jest tak cierpliwa i delikatna,że czułam się bezpieczna o swoje maleństwo :) Zdjęcia cudowne, jesteśmy z mężem mega zadowoleni, polecam z czystym sumieniem :)

 • Paulina S.2018-09-03 14:09

  Polecam w 100%. Pani Ewelina jest bardzo mila i sympatyczna, w dodatku widac, ze zna sie na rzeczy i kocha to co robi. Pelen profesjonalizm !

 • Teresa Januszczyk2018-09-03 11:44

  Mila atmosfera profesjonalna obsuga.
  Czego chciec wiecej.
  Polecam

 • Magda Sz. 2018-09-03 11:42

  Profesjonalizm w 100%.

Komentarz
© 2018 Fundacja Strefa26
Script logo